ARTYKUŁ SPONSOROWANY Zdrowie

Co posiada w standardzie wózek reanimacyjny? Jaki model wybrać?

Planujesz w najbliższym zakup wózka do reanimacji? Nie wiesz jeszcze który typ wózka wybrać? Zastanawiasz się jakie wyposażenie dodatkowe jest konieczne przy wyborze wózka reanimacyjnego? Możemy Państwu zaproponować naszą pomoc. Nasza firma euro-medical ma w swojej szerokiej ofercie cenowej sprzętu medycznego oraz aparatury medycznej wiele rodzajów wózków do reanimacji. Jeżeli chciałbyś poznać ofertę cenową wózków reanimacyjnych z oferty firmy euro-medical wyślij zapytanie ofertowe. Handlowcy opracują dla ciebie wycenę wózka reanimacyjnego w podstawowej konfiguracji z wyposażeniem standardowym. Jeżeli szukasz opcji tego produktu określ jakie elementy z wyposażenia opcjonalnego cię interesują.

Co zawiera wózek reanimacyjny? Wyposażenie standardowe wózka reanimacyjnego.

Znaczna większość wózków do reanimacji dostarczanych do placówek medycznych składa się z dwóchpodstawowych elementów. Pierwszy z wymienionych to szafka wózka. W tej sferze klient może określić ilość szuflad jaką oczekuje. Większość pracujących wózków na terenie oddziałów szpitalnych posiada cztery, pięć czy sześć szuflad. To w zupełności wystarcza do magazynowania elementów potrzebnych podczas reanimacji. Podstawowe wózki do reanimacji oferowane do placówek medycznych, w większości przypadków mają na wyposażeniu: wieszak do kroplówek – bardzo często z możliwością regulowania wysokości, obrotowąpółkę na defibrylator, płytę do reanimacji inaczej zwaną defibrylacyjną. W wielu przypadkach wózki reanimacyjne zawierają również kosz na odpady medyczne, uchwyt na rękawiczki. Oprócz tego z boku lub od frontu wózka medycznego znajduje się wysuwana półka.Ponadto wózek ma na wyposażeniu pojemnik na zużyte igły. Wyposażenie standardowe wózka do reanimacji powinno zawierać również blokadę stanowiącą zabezpieczenie przed dostaniem się do wyposażenia wózka osób niepowołanych. W tym celu stosowana jest blokada w postaci centralnego zamka na klucz lub inne rozwiązania na przykładzamykanie wózka przy użyciu kłódki.

Zobacz ofertę na wózki reanimacyjne

Przedsiębiorstwo Euro-Medical z Żywca posiada rozległą ofertę wyposażenia szpitali. W ofercie znajduje się sprzęt do każdej Sali szpitalnej. Dostawca może zając się kompleksowym wyposażeniem oddziałów ale i całych obiektów medycznych. Decyzja zawsze pozostaje do wyboru przez klienta. To klient decyduje o wyborze produktów z szerokiej oferty cenowej Euro-medical. Podczas nawiązywania nowych współprac z klientami, staramy się na początku wysłuchać dobrze oczekiwania klienta. Po wysłuchaniu klienta zadajemy mu pytania dodatkowe pozwalające zaoferować opcje dodatkowe każdego produktu aby jeszcze bardziej spełniał potrzebę klienta. Kolejny etap to sporządzenie oferty. Po wysłaniu oferty mailowej lub przetargowej czekamy na ruch klienta.
Zapraszamy do kontaktu:

F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY