Bezpieczne dla skóry, wykonane z użyciem lasera zamykanie naczynek w Poznaniu

Zapewniające bezpieczeństwo skórze, wykonane z użyciem lasera zamykanie naczynek w Poznaniu ma miejsce w klinice Mona Lisa. Zabieg wykonany jest z zastosowaniem lasera VARILITE, zaliczanego do bardzo wszechstronnych przyrządów. Ta nieinwazyjna metoda zamykania naczynek opiera się na energii laserowej, co zapewnia: szybki rezultat zamknięcia naczynek, zadowolenie pacjentów, nieinwazyjność oraz bezpieczeństwo.

Wykonane przez ekspertów laserowe zamykanie naczynek Poznań opiera się na emisji wiązek energii przechodzącej na określoną głębokość w warstwy skóry oraz częściowo jest ona wchłaniana przez hemoglobinę. Selektywna termoliza doprowadzi do zaciśnięcia się i zniszczenia naczynka krwionośnego. W efekcie takich procesów metabolicznych naczynko pozostaje z czasem wchłonięte przez tkanki, jakie je otoczą, a potem całkowicie znika.

Dojdzie do zamykania poszerzonych naczynek, redukcji ilości naczyniaków rubinowych oraz obkurczania rumienia. Nowocześnie zaprojektowane urządzenie pozwoli na użycie podwojonej długości fali, co pozwoli pozbywać się drobnych, jak i dużych zmian naczyniowych. W każdej sytuacji parametry lasera dostosowane są do indywidualnych oczekiwań pacjenta. Eksperci podejmują się zamykania naczynek na twarzy oraz na całych nogach. Cennik wraz z charakterystyką zabiegu podane są na witrynie internetowej.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić