Czemu kurtyny PCV są lepszym rozwiązaniem niż drzwi

W różnych halach magazynowych czy produkcyjnych, ale też i wielu firmowych budynkach stosowane są często różnego rodzaju bramy czy drzwi. Montowane są one zarówno pomiędzy pomieszczeniami w środku, jak też i na zewnątrz. Jeżeli z tego typu miejsc korzystać się będzie jedynie raz na jakiś czas, to wówczas mogą być one spokojnie zamykane. Całkowicie odmiennie sytuacja się przedstawia, kiedy będą przez nie często przechodzić pracujące osoby lub przejeżdżać jakieś pojazdy, na przykład widłowe wózki.

W takim przypadku każdorazowe otwieranie nie tylko będzie mocno niewygodne, ale też i kosztowne pod względem czasu. Ale nie w każdym przypadku się da pozostawić drzwi otwarte lub nawet je całkiem ściągnąć. Pomiędzy miejscami po obu stronach mogą się bowiem pojawić duże różnice w temperaturach, jak też kurz, zapylenie czy trudniejsze atmosferyczne warunki. W takich przypadkach pomyśleć jednak można o rozwiązaniu, które z powodzeniem stosowane jest od wielu lat w różnego rodzaju firmach.

Chodzi tu mianowicie o kurtyny PCV, wykonane z folii PCV. Dzięki temu, że foliowe paski mają dość dużą grubość i po zawieszeniu zachodzą na siebie, to oddzielają bardzo skutecznie różne pomieszczenia. Ale jednocześnie naprawdę prosto można przez nie przejść czy przejechać, a po tym bardzo szybko wracają do pierwotnych kształtów. Szerokość tego typu pasków może wynosić między kilka a kilkanaście centymetrów, a oferowane są one zarówno bezbarwne, cieszące się największą popularnością, jak również w dużej ilości kolorów.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić