Czy warto dawać kalendarze w formie upominku dla swoich kontrahentów

Liczni pracownicy w swojej codziennej pracy bardzo chętnie korzystają z kalendarzy, mimo że do dyspozycji mają przecież wiele urządzeń elektronicznych. Jednak zerknięcie na zakreślony termin znacznie lepiej przypomina o zbliżającym się dniu spotkania niż powiadomienia wysyłane przez aplikację na smartfonie.

Z tego też powodu corocznie warto pomyśleć o zakupie tego typu akcesoriów dla swojej załogi, a wybór ich jest naprawdę duży. Po pierwsze do wyboru będą różnego rodzaju wersje do powieszenia na ścianie. Zamówić je można w dowolnym wymiarze, oraz oczywiście z własną szatą graficzną. Z praktycznych powodów pracownicy chętnie sięgają także po kalendarze tygodniowe a4, przypominające swoim wyglądem duży zeszyt. Dla niejednej osoby być one jednak mogą nieco duże, szczególnie jeśli ktoś by chciał nosić je cały czas ze sobą. Wtedy dużo lepszym rozwiązaniem mogą być kalendarze dzienne a5.

Mniejszy wymiar sprawia, że kalendarz taki będzie lekki i poręczny, i można go bez przerwy mieć pod ręką. W związku z tym że często produkcja kalendarzy jest realizowana na zamówienie, to klienci mają wiele opcji do dyspozycji. Po pierwsze wybierać mogą spośród wielu kolorów i typów materiałów na okładkę. Ale nie powinno być problemów, jeżeli ktoś będzie chciał wydrukować logo firmy czy też jakąś grafikę. Większość firm mających takie usługi w ofercie wykazuje dużą elastyczność względem klientów. Jeśli więc taką się już wyszuka, na przykład wpisując w oknie wyszukiwarki hasło polecamy stronę o kalendarzach książkowych a5, to nie powinno być żadnych problemów z realizacją nietypowego zlecenia.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić