Firany oraz zasłony wykonywane na prywatne zamówienie przez markę Dekoracja Wnętrz Ewa Bukowska

Rzetelne uszycie zasłon, rolet rzymskich oraz firanek to domena firmy Dekoracja Wnętrz Ewa Bukowska. Zleceniodawcy, którzy zdecydowani są na korzystanie z usług w takim zakładzie wiedzą, iż będą wzorcowo obsługiwani a także że rolety rzymskie będą wykonane w zgodzie z ich wymaganiami i będą dopasowane do tego, jak wygląda ich mieszkanie. Jako że specjalistka zajmie się wcześniej wykonaniem pomiarów, wszystko będzie wykonane na właściwy wymiar. Pracownia od pierwszych chwil funkcjonowania w głównej mierze koncentruje się na oryginalnym nastawieniu do dodatków w wystroju wnętrz.

Mało tego, że firany na wymiar mogą być zrobione dla klientów indywidualnych, do dowolnych pomieszczeń w domu, to można również zdecydować się na realizację szycie zasłon dla przeróżnych obiektów, takich jak obiekty hotelowe, biura bądź lokale gastronomiczne. Do konkretnych zleceń wykorzystywane są wysokogatunkowe pochodzące od europejskich producentów materiały ozdobne.

Bogactwo wzorów oraz kolorów pozwala wybrać coś dostosowanego do prywatnych potrzeb klientów, ale też do aktualnych trendów. Przeglądając galerię umieszczoną na stronie online prędko można wywnioskować, że zamówienia będą zrealizowane rzetelnie i z troską o każdy szczegół. Zamawiając zasłony na wymiar klient ma również gwarancję, że wszystko będzie zrobienie terminowo. Dekoracja okien na dowolny kształt oraz rozmiar nie stanowi wyzwania dla projektantów. Zakład zajmuje się również szyciem różnych ozdób do wystroju wnętrz a także projektowaniem oraz montowaniem karniszy.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić