Jakim sposobem pozyskać kredyt prędko i bez kłopotów?

Po wygranych przez partię rządzącą w stworzonym przez nas kraju kolejnych już wyborów parlamentarnych, wolno usłyszeć coraz silniejsze głosy, że wreszcie nadszedł czas reorganizowania kraju. Ma to być odpowiedź na zarzuty opozycji, iż premier łata tylko dziury budżetowe, nie martwiąc się o zadbanie o zdrowe struktury ekonomiczne w Polsce. Jakąś z naszych najogromniejszych bolączek, jest zbytnie zadłużenie w stosunku do całego budżetu. Co prawda daleko nam do Włoch czy Grecji, jednakowoż ocieramy się o próg, jaki zapisany jest w konstytucji polskiej.

Wszyscy zainteresowani są zgodni, ze najlepszym rozstrzygnięciem byłoby zachęcić zagraniczny kapitał do jeszcze lepszego wchodzenia na skonstruowany przez nas rynek. To naturalnie dzięki temu nie tylko zmniejszyłoby się bezrobocie, czego doświadczyliśmy już kilka lat temu. Budżet polski miałby akcesoryjne wpływy, co pozwoliłoby upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Projektem rządu na jeszcze szybsze inwestowanie w stworzonym przez nas kraju, ma być stworzenie specjalnego banku dla zagranicznych inwestorów. Ma on udzielać inwestorom pożyczki i kredyty, jakie mają być przede wszystkim dotowane przez budżet, a w konsekwencji niżej oprocentowane i tańsze – kredyt dla firm bez zaświadczeń. Poza tym zasady przyznawania takich pożyczek czy kredytów mają być uproszczone. Zamiast długiego oczekiwania na decyzję, opierać się wolno na centralnym banku danych wszystkich firm zagranicznych, z którego wpłynęłyby wszystkie wymagane do podjęcia decyzji dane. To symbolizowałoby udzielenie pożyczki w przeciągu doby.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić