Kurtyny paskowe od producenta Kiner

Ekrany spawalnicze od firmy Kiner są przegrodami ochraniającymi przed promieniowaniem świetlnym, zarówno IR jak i ultrafioletowym wyemitowanym przez łuk spawalniczy. Zrobione są one z lżejszej oprawy stalowej oraz wypełnienia z trudnej do zapalenia folii spawalniczej. Propozycja przedsiębiorstwa obejmuje stałe parawany spawalnicze lżejsze, będące lekkimi konstrukcjami metalowymi, uzupełnionymi arkuszem folii spawalniczej o grubości zaledwie 0,4 milimetra.

Folia dostępna jest w 4 opcjach kolorystycznych, mających dowolny stopień przezroczystości. Ze względu na to, iż wytwórca zdaje sobie sprawę, iż klienci mogą posiadać przeróżne potrzeby, udostępni ekrany spawalnicze w 2 opcjach odróżniających się szerokością.

Wyjątkową opcją w katalogu są ekrany spawalnicze mobilne. Ich precyzyjna specyfikacja opublikowana jest na witrynie internetowej. Każdy z ekranów spawalniczych ma za zadanie ochraniać osoby, które wykonują własne obowiązki zawodowe obok stanowiska spawalniczego, a nie mają specjalistycznej odzieży spawalniczej. Osłona przed promieniowaniem IR, UV oraz rozbłyskami światła niebieskiego są zapewnione.

Oferowane opcje spełniają oczekiwania normy spawalniczej EN ISO 25980. Klienci, którzy decydują się na wersje z dodatkowymi lamelami o grubości 2 mm są osłonieni przed poparzeniami iskrami oraz roztopionymi odpryskami metalu. Folia PCV będąca wypełnieniem ekranu jest ciężkopalna oraz jest w stanie zapobiec rozprzestrzenieniu się na wypadek pojawienia się ognia. Zleceniodawcy mogą zdecydować się na zamówienie folii zrobionej według spersonalizowanych reguł.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić