ARTYKUŁ SPONSOROWANY Budownictwo, Przemysł

Luksusowe domy pływające od firmy SHOGUN HOUSEBOAT

Zabezpieczenia i design w apartamencie na wodzie od marki SHOGUN HOUSEBOAT to wyraźne dowody tego, iż jest to inwestycja jakiej warto się podjąć. Posadzka na dolnym pokładzie jest zabezpieczana technicznie, cieplnie, dźwiękowo, jak i przeciw wilgoci. Jej powierzchnię do wykorzystania budują wysokogatunkowe, odporne na wpływ wody winylowe panele na podłogę. W łazience można natomiast znaleźć ceramiczne płytki na podłogę.

Ściany zewnętrzne zabezpieczone są przed warunkami atmosferycznymi konstrukcją pod postacią wysokiej jakości paneli elewacyjnych. Wszystkie ścianki od wewnątrz wyłożone są natomiast panelami ściennymi. Ścianki wewnętrzne też są nimi wyłożone, a w dodatku są wytłumiane dźwiękowo. Każdy pływający dom ma okna z polichlorku winylu, z dwoma szybami, zespolone z elewacją. Drzwi wejściowe na dziobie mają zamek patentowy. Dach ma przeciwdeszczowe opierzenie oraz dostosowany jest konstrukcją do tarasu rekreacyjnego. Konstrukcja jaką posiada pływający dom jest stalowa, pospawana i cynkowana ogniowo.

Podstawę wyznaczają natomiast stabilne elementy wypornościowe, a więc osiem pływaków polietylenowych przymocowanych do elewacji zrobionej ze stali pod dolnym pokładem. Luksusowe domy na wodzie SHOGUN HOUSEBOAT to ciekawa alternatywa dla osób, które nie chcą spędzać urlopu w hotelu albo planują pozostać rozdzielone od innych osób. Domy pływające są zaprojektowane bazując na wysokich standardach, co potwierdzają certyfikaty oraz kupujący mogą uwierzyć w to, iż wybiorą najlepsze wyjście.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY