ARTYKUŁ SPONSOROWANY Moda, Uroda

Medycyna estetyczna – nowoczesne urządzenia stosowane do zabiegów

Osoby, które chciałyby coś poprawić w swoim wyglądzie mają wiele możliwości do dyspozycji. Począwszy od tradycyjnych zabiegów, wykorzystywanych od lat z dużym powodzeniem, po bardzo nowatorskie metody, sięgające po najnowsze zdobycze technologiczne. W takich urządzeniach wykorzystuje się doskonale znane od lat rzeczy, przykładowo temperaturę, radiowe fale czy też laser.

Ale użycie ich w odpowiedni sposób może dać zupełnie nowe możliwości jeśli chodzi o poprawianie urody, przy zachowaniu bezpieczeństwa. Na przykład kriolipoliza cooltech Kraków jest oparta na oddziaływaniu ujemnych temperatur na komórki tłuszczowe. Po wychłodzeniu ulegają one rozpadowi, a następnie wydalane są z ciała. Dzięki temu w skuteczny sposób eliminowana jest tkanka tłuszczu, bez konieczności przeprowadzania jakiś inwazyjnych operacji.

Również bardzo skutecznie, chociaż przy zastosowaniu laserowego światła, można się pozbyć zbędnych włosów na nogach czy rękach. Depilacja laserowa Kraków w zasadzie jest bezbolesna, a przy tym daje dużą skuteczność na wiele miesięcy. Z kolei dla osób, które chcą się pozbyć niepożądanych zmarszczek polecić można NuEra Tight Kraków. Użycie tego urządzenia daje wyśmienite rezultaty jeżeli chodzi o poprawienie kondycji skóry. Dzięki temu da się nie tylko walczyć ze zmarszczkami, ale też ograniczań cellulit, redukować tkankę tłuszczową czy zwiększać jędrność i sprężystość. A to wszystko można uzyskać dzięki zastosowaniu fal radiowych o odpowiednio dobranej częstotliwości i mocy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY