Najczęściej używane rodzaje kosiarek ogrodowych

Podejmując decyzję o zakupie kosiarki do ogrodu kupujący powinien wziąć kilka rzeczy pod uwagę. Przede wszystkim znaczenie ma to, jaka jest powierzchnia ogrodu. Do niedużych trawników w zupełności wystarczą modele ręczne, leczy przy jakiś dużych trzeba raczej pomyśleć o innym rozwiązaniu.

Z uwagi na ciche działanie i niskie koszty zakupu i użytkowania sporo osób chętnie wybiera kosiarki elektryczne. Lecz przy nich trzeba się liczyć z koniecznością zapewnienia dostępu do sieci elektrycznej, co czasem wiązać się będzie z kilkudziesięciometrowym przedłużaczem.

Ciekawą alternatywą dla takiego rozwiązania mogą być kosiarki akumulatorowe, jednak przy nich niezbędne będzie ich regularne ładowanie. W przypadku dużych ogrodów bardzo dobrze się sprawdzają kosiarki spalinowe. Po pierwsze mają one największą wydajność spośród wszystkich, a to ma przełożenie na czas spędzany na koszeniu. Dodatkowo ze względu na zasilanie wjechać nimi można w dowolne miejsce, bez zastanawiania się czy wystarczy przewodu.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić