ARTYKUŁ SPONSOROWANY Zdrowie

Placówka stomatologiczna, w obrębie jakiej funkcjonuje parę gabinetów

Stomatolodzy dla najmłodszych oraz dla dorosłych przyjmują w Mazowieckie Centrum Stomatologii. Wiedzą oni bardzo dobrze, jak radzić sobie z dziećmi oraz dbają o to, aby czuły się one na konsultacji bezpiecznie. Spotkania w MCS nie skojarzą się więc dzieciom źle. Chorzy abstrahując od wieku mogą oczekiwać nie tylko na konsultacje, ale także na diagnozę RTG.

Nowoczesny sprzęt medyczny, w który placówka zainwestowała, sprawia, iż chorzy poczują się bezpiecznie podczas zabiegów. Opieka stomatologa wypełnia wymogi sanitarno – epidemiologiczne. Zabiegi wykonane są pod znieczuleniem pod opieką wykwalifikowanego anestezjologa. Świadczenia medyczne zrealizowane są w ramach takich dziedzin jakimi są: implantologia, stomatologia ogólna, stomatologia dziecięca, chirurgia stomatologiczna i periodontologia, protetyka stomatologiczna, ortodoncja, RTG oraz tomografia. Gabinet narkoz oraz gabinet higieny też prowadzi doświadczona grupa specjalistów, wzbudzająca zaufanie u pacjentów.

Decydując się na rtg zęba warszawa centrum wiedzą, że powzięli doskonałą decyzję. Spory zakres świadczeń dentystycznych sugeruje, iż pracują tu wykwalifikowani stomatolodzy, z różnych dyscyplin. To oni do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie, a przed wdrożeniem konkretnego leczenia dbają o to, by zęby zostały wyleczone. Jeśli wyjdzie na jaw, że pacjent powinien zostać skonsultowany z medykiem z innej specjalizacji, to także o to stomatolodzy z MCS zatroszczą się i o to.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY