Pozyskaj dofinansowanie na zakup niezbędnego oprogramowania!

Jeśli potrzebujesz programu do projektowania CAD, z pewnością ucieszy Cię fakt, że już teraz możesz uzyskać dofinansowanie do jego zakupu. Dowiedz się więcej

ZWCAD STD: najlepsza alternatywa dla CAD

ZWCAD to oprogramowanie dla architektów i mechaników, które jest uznawane za najlepszą alternatywę dla CAD. Jest w pełni kompatybilne z dowolnym hardware, obsługuje pliki DWG i DXF, w tym w najnowszym formacie. ZWCAD sprzedawane jest w formie licencji komercyjnej bezterminowej, w ramach której można dokonywać dobrowolnych odpłatnych aktualizacji. Jeśli do tej pory nie miałeś okazji poznać tego programu, możesz go testować przez 30 dni ze wszystkimi funkcjonalnościami. Po tym czasie program będzie mógł służyć jako przeglądarka do plików, z opcją tworzenia rysunków (w zakresie 1000 obiektów).

Jak każdy zaawansowany program, również ZWCAD STD nie należy jednak do najtańszych: licencja standard wiąże się z wydaniem kilku tysięcy złotych. Jeśli potrzebujesz wsparcia finansowego w jego zakupie – czytaj dalej.

Jak pozyskać dofinansowanie do zakupu ZWCAD?

Wypełniając wniosek o dofinansowanie dostępny online otrzymasz zindywidualizowaną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Nie musisz wykupować pełnej funkcjonalności programu, jeśli korzystasz zaledwie z jego części: dzięki temu nie poniesiesz znacznych kosztów, a jednocześnie zyskasz niezbędne wsparcie w tworzeniu projektów. Niezależnie od wybranej opcji, licencja jest bezterminowa: czyli płacisz raz, a dożywotnio możesz korzystać z zakupionego programu. Przedstawiona Ci oferta jest niezobowiązująca: nie ponosisz żadnych kosztów do momentu podjęcia decyzji o zakupie. W ramach wniosku zostaniesz poproszony o udzielenie odpowiedzi na pytania dotyczące zakresu funkcji CAD, które chciałbyś mieć dostępne oraz liczby licencji, jakie są Ci potrzebne.

Warto pamiętać, że aktualna promocja jest ograniczona czasowo: wnioski o dofinansowanie zbierane są do 31.12.2022 roku.

Szczegóły oferty wraz z formularzem zgłoszeniowym znajdziesz na stronie: https://www.zwcad.pl/dofinansowanie-na-zakup-zwcad-std-2023.html

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić