ARTYKUŁ SPONSOROWANY Tech, Reklama

Przeglądarka warstw w ZWCADzie

ZWCAD to profesjonalny program wspierający procesy projektowania. Jest to niezastąpione narzędzie dla wielu inżynierów i projektantów, które umożliwia tworzenie zaawansowanej dokumentacji 2D oraz modeli 3D. ZWCAD to świetna alternatywa dla innych programów obsługujących pliki DWG i DXF. Ponadto narzędzie wyposażone jest w innowacyjną funkcjonalność, którą jest przeglądarka warstw.

Przeglądarka warstw w ZWCAD

Przeglądarka warstw w ZWCAD to narzędzie, dzięki któremu użytkownicy mogą ustawić warstwę i wyświetlić miniatury obiektów, które się w niej znajdują. Miniaturki te wyświetlają się na każdej z dostępnych warstw. Ponadto na warstwach można wykonywać proste operacje. Dużym ułatwieniem jest możliwość dostosowania wyświetlania miniatur, w tym m.in. ich rozmiaru.

Jak przeglądać warstwy?

Aby przejść do okna, w którym użytkownicy będą mogli przeglądać warstwy, wystarczy wybrać polecenie LAYERBROWSER. Warstwy można również identyfikować po wyświetlanych na podglądzie elementach. ZWCAD to program niezwykle intuicyjny, co można zauważyć już po kilku minutach użytkowania tego narzędzia. Nie inaczej jest w przypadku innowacyjnej funkcjonalności, jaką jest przeglądarka warstw ZWCAD. Obsługa tej funkcji jest bardzo prosta i żaden użytkownik nie powinien mieć z nią żadnych problemów.

Przeglądarka warstw – jeszcze więcej możliwości programu

Przeglądarka warstw w ZWCAD to szereg nowych możliwości dla użytkowników narzędzi CAD, których na próżno szukać w innych programach. Dzięki przeglądarce warstw można je nie tylko przeglądać i dostosowywać miniatury obiektów, ale również w łatwy sposób sterować widocznością warstw poprzez ich włączenie lub wyłączenie, a także zamrożenie lub odmrożenie. Ważne jest także to, że można zablokować poszczególne elementy, znajdujące się na warstwach.

Dodatkowe narzędzia do warstw w ZWCAD

ZWCAD to wszechstronny program, który wyposażony został w szereg przydatnych funkcji, wspierających codzienną pracę. Na szczególną uwagę zasługują narzędzia dodatkowe do zarządzania warstwami. Wśród nich znajduje się oczywiście, wspomniana już przeglądarka warstw, jednak na tym lista się nie kończy. Inne przydatne funkcje to m.in. kopiowanie warstw, izolacja warstw, łączenie i usuwanie warstw i wiele innych. W sumie dodatkowych poleceń jest aż 18. Każde z nich może zostać wybrane za pomocą paska menu, a także poprzez wpisanie odpowiedniego polecenia w linii poleceń.

Postaw na ZWCAD i ciesz się z nowych możliwości

ZWCAD to wszechstronny program, dzięki któremu można wygodnie rysować, edytować, wymiarować i drukować przygotowane projekty. To, co charakteryzuje to narzędzie, to przede wszystkim ogromna wydajność. Program umożliwia pracę z dużymi plikami, a także podkładanie obiektów rastrowych i wektorowych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą Państwu dobrać program spełniający potrzeby i wymagania profesjonalistów z różnych branż.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY