W jakim miejscu wyszukiwać poprawnego chriruga plastycznego? Podpowiadamy

Dawniej każdy z nas próbował się odchudzać, jednak nie u każdego było widać efekty. Lata ćwiczeń, są w stanie dać takie rezultaty, jakie byśmy chcieli, niemniej jednak nieraz jest tak że efekt niepożądany z jakim ludzie się spotykają to zwisająca skóra na brzuchu. Jedynym sposobem na pozbycie się tej skóry jest operacja naciągnięcia skóry, i usunięcie zbytecznej ilości. To jest następny zabieg chirurgi plastycznej, na którą piszą się właśnie takie osoby.

Niemniej jednak nie jedynie, także do operacji plastycznych, uznajemy zabieg odsysania tłuszczu – to gruntownie nieinwazyjna i bezpieczna metoda likwidowania nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu – więcej na witrynie internetowej https://www.wrosinski.pl/zabiegi/liposukcja/. Zabieg wykonywany jest przy użyciu urządzenia, które działa w oparciu wykorzystująca współbrzmienie fal dźwiękowych oraz fal ultradźwiękowych. Napięte fale dźwiękowe emitowane przez głowicę o dojrzewającym ciśnieniu wywołują mikro eksplozję oraz wywołują szereg przydatnych zmian. Najistotniejsze rezultaty zabiegu: rozbijanie komórek tłuszczowych, uaktywnienie działania układu limfatycznego, poprawniejszy drenaż płynów.

Uzupełnieniem fal dźwiękowych są ultradźwięki emitowane na skórę przez głowicę Ultrasounds LF, która powoduje rozpuszczenie rozbitych uprzednio tkanek tłuszczowych. Zabieg jest pod każdym względem bezbolesny oraz nie wymaga hospitalizacji. By przyniósł wyczekiwane rezultaty, tkanka tłuszczowa powinna posiadać grubość co najmniej 2 cm, wobec tego zabiegu nie wykonuje się na twarzy oraz szyi. W wypadku ogromnej warstwy tłuszczu (otyłości) wymagane jest powtarzanie zabiegów – maksymalnie 10 razy. W rezultacie cera jest o wiele bardziej napięta, bez cellulitu oraz z wyraźnym ubytkiem komórek tłuszczowych.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić