Wakacyjny wyjazd w nasze góry – czy warto wydzierżawić kamper?

Pewnego lata aura niejednokrotnie nie dopisywała nadmiernie niejednokrotnie. Dlatego też zastanawiałam się, czy, jest sens w ogóle wybierać się na wczasy. Niemniej jednak paczka moich towarzyszy namówiła mnie, na wypad nad polskie morze, a dokładniej do Trójmiasta. Bo, jak wiadomo wolno tam weselić się urokami opalania oraz morskich kąpieli, a w przypadku braku słonecznej pogody, nie zabraknie akcesoryjnych atrakcji. Do dzisiaj cieszę się, iż zdecydowałam się pojechać.

Pogoda rzeczywiście nie była zbyt przyciągająca, choć trafiło się jednak kilka słonecznych dni, które wspólnie ze znajomymi wykorzystałam na opalanie się na plaży. Na dodatek muszę przyznać, że, to miejsce, jest tak bogate w atrakcje turystyczne, iż nie sposób się, jest w nim w rzeczy samej nudzić, przede wszystkim kamperem – akcesoria campingowe . Przede wszystkim wobec tego, iż tak dużo, jest tam do zobaczenia. Nocowaliśmy w Sopocie, dlatego także tam zaczęły się nasze przygody. Na początek zwiedziliśmy naturalnie legendarne molo, jakie rzeczywiście urzeka swym pięknem.

Potem pewnego dnia zdecydowaliśmy się na spacer brzegiem morza, aż do ślicznego klifu w Gdyni. To, co kryje taki pejzaż, jest niemalże nie do przedstawienia. Następną przygodą była podróż do urokliwego Gdańska. Przejazd kolejką miejską zaliczam też do interesującego przeżycia. Mimo to widok rzeki Motławy a zaraz za nią starych kamienic, to, coś, co zapiera dech w piersiach. Nie mogliśmy sobie oczywiście odmówić tego, żeby przepłynąć się statkiem na Hel. Fokarium i pociągająca plaża, to coś, czym szczyci się, to miejsce. Ostatniego dnia stworzonego przez nas pobytu zwiedziliśmy Gdynię i przepiękny port i statki muzealne. Te 9. wakacje, to naprawdę był godny podziwu pomysł.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić