Usługi

Wiadomości dla osób interesujących się dzierżawą prywatnej działki pod myjnię bezdotykową

Wiadomości dla osób zainteresowanych wydzierżawieniem swojej działki pod myjnię bezdotykową podane są na stronie internetowej Redconst. Doradcy też o wszystkim poinformują od razu po otrzymaniu zgłoszenia. Zyskać można na tym od dwóch do pięciu tysięcy złotych co miesiąc, przez około dziesięć lat. Jest to przychód stuprocentowo bez anagażowania pracy własnej. Oczekiwania dotyczące myjnia samochodowa to: działka zabezpieczona i uzbrojona o powierzchni minimum 500 m2 do tysiąca m2, prąd, woda, kanalizacja i gaz, a także posiadanie minimum jednego wjazdu na działkę.

Specjaliści zajmą się wyszukaniem osób chętnych do prowadzenia myjni. Na dodatek wybudują myjnię bezdotykową, mającą nowoczesny design. Będą zajmować się oni również wszystkimi formalnościami. Osoba która jest właścicielem działki musi tylko podpisać końcową umowę z dzierżawcą i podać numer konta do przelewu. Z uwagi na to, że Redconst ma gotową listę inwestorów, prędko odnajdzie rzetelnego właściciela gruntu.

Firma ma bardzo dobre rekomendacje od klientów biznesowych. Są one dostępne na stronie internetowej, wraz z przykładowymi wykonaniami. Dla osób zdecydowanych korzystać z usług ważne jest to, iż specjaliści podejdą do współpracy elastycznie. Doceniane jest merytoryczne udzielenie wsparcia w zarządzaniu myjnią a także to, iż specjaliści dostarczą płynów niezbędnych do funkcjonowania myjni. Wszystkie informacje są podawane w czasie pierwszego kontaktupierwszej konsultacji.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY