Zakład kamieniarski GRANMAL: wyspecjalizowane projektowanie płyt nagrobkowych

Duży dobór nagrobków tradycyjnych oraz nowocześnie zaprojektowanych to jeden z wiodących elementów rozpoznawczych zakładu kamieniarskiego GRANMAL. Zwłaszcza natomiast kamieniarz taki wykonuje zamówienia odnoszące się do pomników na zamówienie, wykonanych według projektów spersonalizowanych. W rezultacie rodziny mogą upamiętniać zmarłych dokładnie w ten sposób, jak sobie założą. Naturalnie, GRANMAL udostępnia też wzornik odnoszący się do nagrobki kielce, z kolei zleceniodawcy mogą zdecydować, czy będzie interesować ich zrobienie zamówienia spersonalizowanego.

Pomniki cmentarne z granitu oraz z marmuru udostępnione są w szerokiej palecie kolorów, a kamień na ich zrobienie sprowadzony jest z różnych miejsc na świecie. W dodatku można również oczekiwać na duży dobór ozdób: krzyży, tablic, napisów oraz wzorów z kamienia. Osobiście producent nagrobków kielce proponuje poradnictwo w zakresie doboru stosownego wzoru nagrobka, materiałów a także sposobu wykończenia.

Dodatkowo, już po realizacji zamówienia zamawiający otrzymają wiadomości na temat tego, jak zatroszczyć się o płytę nagrobną. Pomniki wykonane przez GRANMAL wyróżnia niebanalne wzornictwo, estetyka a także duża dbałość o zachowanie detali. Z tego względu na ich wykonanie decydują się klienci nie tylko z Kielc, ale też z innych miejscowości. Obszerna oferta firmy zawiera: nagrobki nowoczesne, nagrobki pojedyncze, nagrobki ekskluzywne, nagrobki podwójne oraz rzeźby.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić