Zaliczany do nietypowych przewóz sprzętów przeróżnego typu jako przykładowa z głównych usług w firmie POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI

Odholowanie aut to jedna z podstawowych usług, realizowana przez warsztat POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI. Gwarantujący bezpieczeństwo a także zaliczający się do sprawdzonych przewóz aut odbywa się w wielu okolicznościach, kiedy jedynie posiadacz konkretnego pojazdu będzie potrzebować wsparcia, kiedy auto będzie miało awarię bądź kiedy będzie miała miejsce stłuczka komunikacyjna.

Oferta w każdej sytuacji przystosowana jest do wymagań klienta, jak i w konkretnych okolicznościach. Sprzęt, którym operują pracownicy z pomoc drogowa 24h Lublin może sprawdzić się w dowolnych sytuacjach. Umożliwione jest także korzystanie z bezgotówkowego odholowania auta uszkodzonego, gdy to przewóz taki opłacany jest przez pakiet ubezpieczeniowy OC osoby która doprowadziła do kolizji. Eksperci z firmy informują poszkodowanego o tym, jakie prawa mu będą przysługiwały, jak i będą zajmować się reprezentując klienta negocjacjami z firmą ubezpieczeniową.

W rezultacie etap usuwania szkód odbywa się bez stresu. Kierowca prędko zyska adekwatną pomoc, a samochód będzie dostarczony, przykładowo na miejsce postojowe dla aut po kolizji lub do wskazanego warsztatu. Każdorazowo uczestnicy ruchu drogowego, którzy znajdą się w trudnej okoliczności na drodze mają możliwość bezzwłocznie dowiedzieć się, co stało się z ich samochodem oraz na takiej podstawie rozplanować dalsze działania. Jeżeli wyjdzie na jaw, że umożliwione jest przemieszczanie, to nie muszą martwić się przewozem do warsztatu samochodowego.

+Reklama+

 

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić